ბერო

ახალი ამბები კონსოლების სამყაროში

Recommended Posts

Shadow of the Colossus მიმოხილვა რუსულათ პს4-ზე https://3dnews.ru/965293 100% დაუწერეს

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bayonetta და Bayonetta 2 მიმოხილვა რუსულათ Nintendo Switch-ზე https://3dnews.ru/965686 90% დაუწერეს

Share this post


Link to post
Share on other sites

Horizon Zero Dawn ჯამურმა გაყიდვებმა 7.6 მილიონ კოპიას გადააჭარბაო http://gamegpu.com/игровые-новости/prodazhi-horizon-zero-dawn-po-vsemu-miru-prevysili-7-6-millionov-kopij

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kirby Star Allies გრაფიკული მიმოხილვა Nintendo Switch-ზე http://gamegpu.com/nintendo/kirby-star-allies-obzor-na-nintendo-switch ისეთი კაშკაშა ფერები აქვს რომ ეპილეპსიას დაგმართებს ლოლ, ვინც არ იცის მაგ ნინტენდოს ჰანდჰელდის თამაში ტვ-შიც შეიძლება და მანდ უფრო კარგი გრაფიკა აქვს,რაც ჩანს კარგათ მაგ მიმოხილვაში

Share this post


Link to post
Share on other sites

Donkey Kong Country: Tropical Freeze მიმოხილვა Nintendo Switch-ზე http://gamegpu.com/nintendo/donkey-kong-country-tropical-freeze-obzor-na-nintendo-switch

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fortnite მიმოხილვა Nintendo Switch-ზე http://gamegpu.com/nintendo/fortnite-obzor-na-nintendo-switch

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wolfenstein II The New Colossus მიმოხილვა Nintendo Switch-ზე https://gamegpu.com/nintendo/wolfenstein-ii-the-new-colossus-obzor-na-nintendo-switch

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crash Bandicoot N Sane Trilogy მიმოხილვა Nintendo Switch-ზე https://gamegpu.com/nintendo/crash-bandicoot-n-sane-trilogy-obzor-na-nintendo-switch პს-ზე თამაში ჯობია ვისაც დააინტერესა ეგ თამაში, მითუმეტეს გამოსულია უკვე

Share this post


Link to post
Share on other sites

ვაა მშვენიერი ვიყიდი აუცილებლად თორე სვიჩზე სულ 4 თამაშიმაქვს :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Call of Cthulhu PS4-ზე 30 ოქტომბერს გამოვაო გაყიდვაში: https://gamegpu.com/новости/20-call-of-cthulhu-vspyshka-bezumiya-nachnetsya-30-oktyabrya

Share this post


Link to post
Share on other sites

AMD console SoC with four Zen cores and 24 CU Vega cores released in China https://www.guru3d.com/news-story/samsung-accidentally-published-video-galaxy-note-9-on-youtube.html

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super Mario Party მიმოხილვა Nintendo Switch-ზე https://gamegpu.com/nintendo/super-mario-party-obzor-na-nintendo-switch დატესტილია გრაფიკა portable და ტვ რეჟიმში

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diablo III Eternal Collection Nintendo Switch-ის გაყიდვაში 2 ნოემბერს გამოვაო https://gamegpu.com/новости/izdanie-diablo-iii-eternal-collection-dlya-nintendo-switch-v-prodazhe-so-2-go-noyabrya

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diablo III: Eternal Collection გრაფიკული მიმოხილვა Nintendo Switch-ზე https://gamegpu.com/nintendo/diablo-iii-eternal-collection-obzor-na-nintendo-switch

Share this post


Link to post
Share on other sites

იგრავოი რეტრო კომბაინი სადაც კონსოლებიც შედიან: https://overclockers.ru/blog/paha_13/show/22186/igrovoj-retro-kombajn-ili-zamena-playstation-classic-nes-i-snes-mini

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now